Wodorowanie Silników

Wodorowanie silników to innowacyjna metoda usuwania nagaru nagromadzonego

w silniku Twojego samochodu. Innowacyjna w Polsce choć w świecie znana dziesiątki lat.

 

Czym jest nagar?

Wyobraź sobie osad, który co dzień przez miesiące i lata zbierał się na wszystkich elementach silnika w twoim samochodzie obniżając ich sprawność i powodując uszkodzenia. Wpływa na zwiększoną emisję spalin, zwiększa zapotrzebowanie na paliwo, powoduje nieprawidłową pracę: zaworów, turbin, DPF/FAP, katalizatorów. Naraża właściciela na koszty związane z reneracją czy wymianą zanieczyszczonych elementów. To właśnie nagar. Nie mogłeś tego powstrzymać - osad powstaje w wyniku spalania każdego rodzaju paliwa. Możesz jednak się go pozbyć poddając samochód  wodorowaniu.

 

Coraz więcej kierowców decyduje się na wodorowanie!

 

Nic dziwnego, liczby mówią same za siebie - wodorwanie zmniejsza zapotrzebowanie na paliwo o 15%, a równolegle obniża emisję spalin aż o 80%! To dobre dla Twojego portfela, silnika i środowiska.

Jak wygląda wodorowanie?

W trakcie zabiegu w silniku zachodzi zjawisko pirolizy. Nagar jest rozpuszczany i zmienia stan skupienia w gazowy. Jest to zabieg innowacyjny i bezpieczny dla silnika. Po zabiegu niema konieczności wymiany filtrów, olejów czy innych płynów eksploatacyjnych.

 

Co uzyskasz dzięki wodorowaniu?

Podczas wodorowania wyczyszczone zostaną zawory oraz ich gniazda, zawór EGR, turbina filtr cząstek stałych DPF/FAP, katalizator. Czyli to wszystko co naraża właściciela na ryzyko poniesienia znacznych kosztów związanych z regeneracją czy wymianą.

Wodorowanie:

- obniży emisję spalin nawet o 80%

- zmniejszy zapotrzebowanie na paliwo nawet o 15%

- poprawi akustykę silnika

- pomoże uniknąc zbędnych wydadków.

 

Jeśli masz pytania dotyczace wodorowania czekamy na Twój telefon : 570 801 802

Pamiętaj nagar to cichy zabójca silnika.

Odblokój swój silnik przywracając mu pierwotną moc.

Już dziś umow sie na wodorowania przekonaj się że stać Cię na profilaktykę!